JetBrains Upsource

7 274,33  7 499,31 
cena netto: 5 914,09 
cena obniżona: promocja cenowa - JB3
Wysyłka: wysyłamy najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych (dostawa elektroniczna)Przedmiot transakcji: Licencja na użytkowanie programu przez grupę do 25 użytkowników
Sposób dostawy: Klucz licencyjny dostarczany elektronicznie
Czas dostawy: Zwykle w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty w dni robocze
Wypróbuj przed zakupem: Pobierz / Download JetBrains Upsource
 
Upsource to narzędzie do rewizji kodu mówiące wieloma językami - jedyne ze statyczną analizą kodu i świadomą kodu nawigacją.

Upsource znacznie usprawnia pracę programistów. Cechuje się wieloma zaletami, które doceniają zwłaszcza profesjonalni deweloperzy. Narzędzie zostało zaprojektowane z myślą o pracy zespołowej: umożliwia prowadzenie dyskusji, tagowanie innych uczestników rozmowy, dzielenie się adresami URL, recenzjami kodu, jego wersjami i dołączanymi plikami. Dzięki temu JetBrains Upsource staje się niezbędnym, a przy tym przyjemnym w użyciu narzędziem w dużych zespołach programistycznych.

Najważniejsze funkcje

Upsource pomaga użytkownikom niezależnie od tego, czy potrzebują narzędzi do wspierania kodu, wglądu w historię projektu, czy poszerzenia deweloperskiej wiedzy. Jego działanie opiera się na pełnej analizie kodu oraz śledzeniu postępu, co sprawia że można skoncentrować się wyłącznie na ulepszeniach. Umożliwia też uczestnictwo w dyskusjach bez konieczności opuszczania zintegrowanego środowiska programistycznego. W ten sposób poprawia się komfort pracy.

Włączanie do projektu nowych uczestników odbywa się w bardzo przyjazny sposób. Mają oni dostęp do historii zmian projektu i otrzymują informacje o zakresie odpowiedzialności pozostałych członków zespołu. Ogranicza też ryzyko zagrożeń związanych z niewłaściwym rozłożeniem obowiązków. Żadna część kodu nie będzie należeć wyłącznie do jednego programisty. Nie trzeba martwić się o zbyt duży wzrost deweloperów pracujących przy tym samym zadaniu – JetBrains Upsource jest w stanie sobie z tym poradzić bezproblemowo.

Do pozostałych udogodnień zapewnianych przez te narzędzie należą:

1. Automatyczna analiza kodu – umożliwia proste zarządzanie całym projektem. Wlicza się w to przegląd kodu oraz pracy zespołu, zatwierdzanie postępów, tworzenie recenzji i przypisywanie recenzentów na podstawie wielu kryteriów.

2. Precyzyjny wgląd w kod – JetBrains Upsource podświetla składnię kilkudziesięciu języków, zwłaszcza: Java, JavaScript, Kotlin, PHP i Phyton. W połączeniu z IntelliJ IDEA poszerza swoje możliwości o kolejne funkcje.

3. Wyszukiwanie i przeglądanie repozytorium – narzędzie cechuje się ujednoliconym dostępem do projektów Mercural, Git, Perforce oraz Subversion.

4. Analiza projektów w oparciu o dane – Upsource zbiera informacje o użyciu VPS oraz inne statystyki. Pozwala na przegląd raportów „z lotu ptaka”, aby lepiej rozeznać się w tym, co dzieje się w aktualnie prowadzonych projektach.

5. Wtyczka IDE – w narzędziu można zainstalować wtyczki wszystkich zintegrowanych środowisk programistycznych, pochodzących od JetBrains.

To jedynie część funkcji, jakie dostarcza Upsource. Pełną funkcjonalność tego rozbudowanego narzędzia najlepiej poznać w praktyce.

Wspierane oprogramowanie

JetBrains nieustannie ulepsza swoje produkty. Nie inaczej wygląda to w przypadku Upsource. W trakcie trwania licencji można liczyć na wprowadzanie zmian usprawniających działanie narzędzia. Obejmują one zarówno wygląd, jak i funkcjonalność. Użytkownicy informowani są o zmianach natychmiast po ich wprowadzeniu, aby zwiększyć efektywność pracy deweloperów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na 25-osobową licencję JetBrains Upsource. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego odpowiemy na pytania.

Dostawa elektroniczna - koszt 0 zł

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Inni kupili również